pl

PL

ua

Silniki John Deere
Silniki John Deere
Silniki John Deere
Silniki John Deere
CZĘŚCI REGENEROWANE

CZĘŚCI REGENEROWANE

Silniki John Deere
TECHBUD

TECHBUD

Generalny przedstawiciel w Polsce firm John Deere, Yanmar i Hyundai

Techbud

TechbudIstniejemy na rynku od ponad 30 lat.

Firma Maszyny Budowlane i Komunalne TECHBUD Sp. z o.o. w Zielonej Górze została zarejestrowana w 1993 r.
 
Na początku swojej działalności Spółka zakupuje duży obiekt w Zielonej Górze, gdzie organizuje Serwis Maszyn Budowlanych - magazyn częś
ci zamiennych, sklep oraz warsztat napraw sprzętu budowlanego. Równolegle na kursach krajowych i zagranicznych szkoleni są mechanicy serwisowi i przedstawiciele handlowi w zakresie obsługi i eksploatacji nowoczesnych maszyn i urządzeń.
 
Od 1994 r. firma systematycznie wyposaża serwis w specjalistyczne narzędzia do obsługi serwisowej oraz uruchamia pogotowie serwisowe do obsługi sprzętu bezpośrednio u klienta. Z dniem 1 lutego 2004 r. nastąpiły zmiany własnościowe i powstał nowy podmiot prawny, który przejął działalność handlowo-usługową poprzedniej firmy Maszyny Budowlane i Komunalne TECHBUD Sp. z o.o. Od tego czasu nasza firma nosi nazwę TECHBUD Sp. z o.o. 
 
W 2008 r nastąpiły przenosiny do zaprojektowanego i wybudowanego na potrzeby naszej firmy budynku biurowo-warsztatowo-usługowego położonego w Zielonogórskiej Strefie Aktywności Gospodarczej, zapewniając nam dalszy dynamiczny rozwój, co wyraża się podwojeniem zatrudnienia i kilkukrotnym zwiększeniem sprzedaży towarów i usług.
 
W latach 2019-2023 nastąpiła dalsza rozbudowa części warsztatowej, magazynowej oraz biurowej siedziby.
 
TECHBUD jest generalnym przedstawicielem w Polsce firm John Deere, Yanmar i Hyundai/Doosan produkujących silniki przemysłowe wysokoprężne i napędy (przekładnie, sprzęgła itp.) oraz amerykańskiej firmy Kohler (agregaty). Produkty te mają szerokie zastosowanie w maszynach budowlanych, górniczych, agregatach prądotwórczych, pompowych, ciągnikach rolniczych czy też w przemyśle i aplikacjach morskich i śródlądowych (jachty pełnomorskie, kutry rybackie, barki i statki białej floty).
 
Nasza firma jest jednocześnie regionalnym dilerem maszyn budowlanych (minikoparki, koparki, ładowarki, transportery itp.) firmy Yanmar,  urządzeń szwedzkiego koncernu Atlas Copco (śrubowe sprężarki powietrza, agregaty prądotwórcze, pomy wody, ręczny sprzęt wyburzeniowy i hydrauliczny itd.), osprzętu hydraulicznego do koparek firmy Epiroc i Steelwrist oraz drobnego sprzętu budowlanego firmy Husqvarna.
 
Dla w/w towarów prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dział serwisu zatrudnia ponad 20 wysoko wykwalifikowanych pracowników świadczących usługi na terenie całego kraju. Posiadamy cztery w pełni wyposażone samochody serwisowe pełniące funkcję mobilnych warsztatów. Pomieszczenia serwisu stacjonarnego zajmują powierzchnię ok. 450 m². Wyposażone są w suwnicę o udźwigu 2,5 t, hamownię silnikową oraz profesjonalne stanowiska serwisowe i systemy wyciągu spalin. 
 
Mamy wydzielony dział zaopatrzenia w oryginalne części zamienne. Towary zamawiamy bezpośrednio od producentów dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny. Mamy do dyspozycji magazyny o powierzchni 570 m². 
 
Zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy służą pomocą przy wdrażaniu projektów przemysłowych przy zastosowaniu naszych układów napędowych. W dziale handlowym zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy służą swoją wiedzą przy doborze sprzedaży maszyn i urządzeń.
 
Dziś siedziba TECHBUD to nowoczesny, dwukondygnacyjny obiekt o powierzchni ponad 2,3 tys. m² z wydzielonymi częściami:
biurową z salami konferencyjnymi i ekspozycją produktów;
magazynową;
produkcyjno-warsztatową z nowoczesną linią montażową do kompletacji jednostek napędowych;
socjalno-biurową.
 
     
 
 
 
 

Logo Techbud

Techbud Sp. z o.o.

ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra

Kapitał zakładowy: 51.000 zł

KRS: 0000189024
NIP: 929-171-71-89

Konta bankowe

Konto bankowe dla transakcji w EUR

Bank Millennium SA

PL 53 1160 2202 0000 0002 5230 0342

Konto bankowe dla transakcji w PLN

Bank Millennium SA

12 1160 2202 0000 0002 5230 0304

Karty kredytowe

Nasze CERTYFIKATY