pl

PL

ua

Silniki John Deere
Silniki John Deere
Silniki John Deere
Silniki John Deere
CZĘŚCI REGENEROWANE

CZĘŚCI REGENEROWANE

Silniki John Deere
TECHBUD

TECHBUD

Generalny przedstawiciel w Polsce firm John Deere, Yanmar i Hyundai

Skontaktuj się z nami

Techbud

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra
tel. +48 68 470 72 50
fax. +48 68 470 72 51
techbud@techbud.eu

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

 

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe

 

DZIAŁ SILNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH I MORSKICH
silniki@techbud.eu

Sebastian Mrówczyński

Menedżer Działu Silników

Silniki przemysłowe John Deere, produkty Funk

tel.: +48 68 470 72 62
kom.: +48 602 600 079
e-mail: sebastian.mrowczynski@techbud.eu

Łukasz Wielesiuk

Silniki przemysłowe Yanmar i Doosan,
produkty Twin Disc / Technodrive

tel.: +48 68 470 72 69
kom.: +48 785 400 385
e-mail: lukasz.wielesiuk@techbud.eu

Dawid Warcaba

Silniki morskie John Deere i Doosan,
produkty Kohler, PRM, DONG-I

tel.: +48 68 470 72 63
kom.: +48 604 519 042
e-mail: dawid.warcaba@techbud.eu

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH:
parts@techbud.eu

Krzysztof Borowik

Kierownik Działu Części Zamiennych

części YANMAR,  TEREX, SCHAEFF,
JOHN DEERE, PRM, THWAITES,
pozostałe marki (HONDA, HATZ, KUBOTA, PERKINS itp.)

tel.: +48 68 470 72 60
kom.: +48 602 271 308
e-mail: krzysztof.borowik@techbud.eu

Krzysztof Kałużny

części YANMAR, TEREX, SCHAEFF,
ATLAS COPCO, HUSQVARNA, THWAITES,
pozostałe marki (HONDA, HATZ, KUBOTA, PERKINS itp.)

tel.: +48 68 470 72 58
kom.: +48 604 518 992
e-mail: krzysztof.kaluzny@techbud.eu

Piotr Kanclerz

części JOHN DEERE, HYUNDAI (dawniej DOOSAN),
KOHLER, ATLAS COPCO, HUSQVARNA,
pozostałe marki (HONDA, HATZ, KUBOTA, PERKINS itp.)

tel.: +48 68 470 72 61
kom.: +48 785 400 918
e-mail: piotr.kanclerz@techbud.eu

DZIAŁ GWARANCJI:
gwarancje@techbud.eu

Ryszard Stański

DZIAŁ SERWISU:
serwis@techbud.eu

Robert Kret

Sebastian Tyliszczak

Piotr Janczak

Kierownik Działu Serwisu

tel.: +48 68 457 00 70
kom.: +48 602 271 202
e-mail: piotr.janczak@techbud.eu

 

Marek Piznal

Menedżer Działu Serwisu

tel.: +48 68 470 72 68
kom.: +48 785 400 322
e-mail: marek.piznal@techbud.eu

DZIAŁ FAKTUROWANIA:
faktury@techbud.eu

Agata Powchowicz

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
ksiegowosc@techbud.eu

Mūsų "Doosan" pramoninių variklių atstovas Lietuvoje

"Agrobond" UAB

"Agrobond" UAB
Maironio g. 78C, Raseiniai
LT-60120, Lietuva

e-mail: info@agrobond.lt

Technikos pardavimų vadybininkas

Paulius Cinokas

tel.: +370 680 81140
e-mail: paulius@agrobond.lt

Prodejce průmyslových a lodních motorů Doosan v České Republice

Techbud Sp z o.o.

Techbud Sp z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra, Polsko

Hovoříme polsky a anglicky.

Motory a Náhradní díly

Łukasz Wielesiuk

tel.: +48 785 400 385
e-mail: lukasz.wielesiuk@techbud.eu

Hovoříme polsky a anglicky.

Náhradní díly:

Piotr Kanclerz

tel.: +48 785 400 918
e-mail: piotr.kanclerz@techbud.eu

Hovoříme polsky a anglicky.