Silniki John Deere

TECHBUD

Generalny przedstawiciel w Polsce firm John Deere, Yanmar i Doosan

Skontaktuj się z nami

Techbud

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra
tel. +48 68 470 72 50
fax. +48 68 470 72 51
techbud@techbud.eu

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe

DZIAŁ SILNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH I MORSKICH
silniki@techbud.eu

Sebastian Mrówczyński

Menedżer Działu Silników

Silniki przemysłowe John Deere, produkty Funk

tel.: +48 68 470 72 62
kom.: +48 602 600 079
e-mail: sebastian.mrowczynski@techbud.eu

Łukasz Wielesiuk

Silniki przemysłowe Yanmar i Doosan,
produkty Twin Disc / Technodrive

tel.: +48 68 470 72 69
kom.: +48 785 400 385
e-mail: lukasz.wielesiuk@techbud.eu

Dawid Warcaba

Silniki morskie John Deere i Doosan,
produkty Kohler, PRM, DONG-I

tel.: +48 68 470 72 63
kom.: +48 604 519 042
e-mail: dawid.warcaba@techbud.eu

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH:
parts@techbud.eu

Krzysztof Borowik

Krzysztof Kałużny

Piotr Kanclerz

DZIAŁ GWARANCJI:
gwarancje@techbud.eu

Marcin Kopczyński

DZIAŁ SERWISU:
serwis@techbud.eu

Serwis maszyn i urządzeń

Robert Kret

tel.: +48 68 470 72 65
kom.: +48 606 144 496
e-mail: robert.kret@techbud.eu

Serwis maszyn i urządzeń

Piotr Janczak

tel.: +48 68 457 00 70
kom.: +48 602 271 202
e-mail: piotr.janczak@techbud.eu

Serwis maszyn i urządzeń

Sebastian Tyliszczak

tel.: +48 68 470 72 64
kom.: +48 692 434 324
e-mail: sebastian.tyliszczak@techbud.eu

Menedżer Działu Serwisu

Marek Piznal

tel.: +48 68 470 72 68
kom.: +48 785 400 322
e-mail: marek.piznal@techbud.eu

KSIĘGOWOŚĆ